Iespēja pieteikties starptautiskajai konferencei “Inovācijas dzemdniecībā, ginekoloģijā un reproduktoloģijā” Sanktpēterburgā.

Iespēja pieteikties konferencei Sanktpēterburgā, kas veltīta novitātēm ginekoloģijā, dzemdniecībā un reproduktoloģijā. Tās norises laiks – 2017.gada 26.-28. oktobris.

Šī būs pirmā starptautiska mēroga šāda veida konference Sanktpēterburgā. Tajā tiks apskatīti gan ikdienišķas problēmas, gan mūsdienu medicīnas piedāvātās novitātes. Kongresā piedalīsies un ar savu uzstāšanos apmeklētājus izglītos tādi pazīstami ārsti kā – Prof. L. Adamjana, Prof. V.Radzinskis, Prof. O.Fiļipovs, Prof. J.Jevtušenko.

Kongresa laikā notiks vairāku ķirurģisku operāciju translācija ar komentāriem, kur savas prasmes rādīs nesen Latvijā bijušais Prof. V.Beženārs, vienmēr laipnais Prof. A.Popovs kā arī citi pieredzes bagāti Krievijas operatīvās ginekoloģijas speciālisti. Papildus, lai rastos vairākas interesantas diskusijas, ir uzaicināti vairāki starptautiski zināmi speciālisti ar skaļiem vārdiem kā Prof. R.Bočorošvilli, Prof.M.Malzoni, Prof.S.Bettochi, Prof. G.Kekšteins u.c.

Īpaša šī konference ir ar to, ka tajā būs plaši pārstāvēts dažādu ginekoloģijas un dzemdniecības apakšnozaru speciālistu viedoklis, un tā būs veltīta plašam spektram šīs specialitātes problēmām, ko šaura tipa semināros aptvert nav iespējams.

Uz tikšanos Sanktpēterburgā!

Plašāka informācija krievu valodā šeit.