Plānoti praktisko iemaņu kursi 2017. gadā.

Respektējot Jūsu ieteikumus no vērtējuma anketām pēc pamata kursiem laparoskopijā, velējamies noskaidrot Jūsu viedokli par padziļinātiem kursiem ginekoloģiskā laparoskopijā.

Tiek veidota sadarbība starp Latvijas Universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) un Rīgas Stradiņa universitāti ar mērķi organizēt kursus laparoskopisko iemaņu pilnveidošanai dzīvnieku laboratorijā

Aptuvenais kursu norises laiks – 2017. gada februāris.

Kursu norises vieta – LLU mazo dzīvnieku ķirurģijas klīnika, Jelgava.

Grupā patlaban paredzēti 8 cilvēki. Kursa vienas dienas cena vienam cilvēkam aptuveni 400 euro (LLU transports Rīga – Jelgava – Rīga, kafijas pauzes, izdales materiāli utt. )

Kursa laikā paredzēts teorētiski iztirzāt un praktiski apgūt vairākas iemaņas. Anatomisku īpatnību dēļ ginekoloģiskas operācijas uz sivēniem veikt nav lietderīgi, tāpēc tiek plānots apgūt audu disekcijas iemaņas un simulēt dažas komplikācijas. Seminārā piedalīsies arī eksperts – urologs (dr. Vaganovs), kas teorētiski pastāstīs un praktiski parādīs, kā likvidēt urīnpūšļa un urīnvada bojājumus. Būs iespēja imitēt un likvidēt arī zarnu bojājumus. Jautājums, vai mēs ar to varētu tikt galā vienā dienā? 

Ievērojot augstāk minēto informāciju, lūdzu aizpildīt aptaujas anketu uzspiežot uz zemāk minēto saiti.

Ar cieņu, valdes priekšsēdētāja Dace Melka.

Aptaujas anketa: http://goo.gl/forms/5LkvbYQStx

Informācija par LLU mazo dzīvnieku klīniku – http://www.vk.llu.lv/mazo-dzivnieku-klinika

images